Veřejné stravování

Kromě stravy pro personál a pacienty zajišťuje kuchyně naší nemocnice i stravování pro veřejnost. Zájemci si mohou ve stravovací kanceláři zajistit obědy na jakýkoli den včetně víkendu. Nejdůležitější dotazy k veřejnému stravování zodpovídáme níže. Podrobnosti Vám sdělí pracovnice stravovací kanceláře na telefonu 376 334 260.

Kde najdu jídelní lístek?

Jídelní lístek na aktuální popř. následující týden je k dispozici buď u výdejního okénka jídelny, nebo zde v odkaze - v záložce Pacienti a návštěvy - Důležité informace - Jídelní lístek.

Z kolika pokrmů si lze vybrat?

Každý den si mohou externí strávníci vybrat ze dvou standardních pokrmů, popř. si mohou zvolit dietu, kterou lze upravit dle potřeb a požadavku klienta.

Kolik stojí oběd pro veřejnost a jak se hradí?

Oběd složený z polévky, hlavního jídla popř. moučníku, salátu nebo ovoce apod. (dle nabídky) stojí 70,- Kč, ať už si jej odnesete s sebou ve vlastním jídlonosiči nebo si jej sníte přímo ve veřejné části jídelny (v nehospitalizační části nemocnice). Obědy se hradí předem hotově ve stravovací kanceláři. Uvedené ceny jsou konečné včetně DPH.

bolonese 2

Kdy se obědy vydávají?

od 1. července 2020 do odvolání - externí strávníci 10:45 - 11:30 / zaměstnanci 11:30 až 13:00 

Standardní režim před pandemií: v pracovní dny od 11 do 13 hodin a o víkendu nebo o svátcích od 12:30 do 13 hodin.

Jak si lze obědy objednat?

Je třeba se zaevidovat k odběru obědů ve stravovací kanceláři. Při zaplacení klient obdrží lístky a s nimi si pak objednává u výdejního okénka obědy na následující období. Oběd je nutné si přihlásit minimálně dva pracovní dny předem. Nejjednodušší je si přihlásit obědy po zveřejnění nového týdenního jídelního lístku.  

Lze si zakoupit na jednu osobu i více jídel?

Ano, kuchyně může dodávat i více obědů jak jednotlivcům, tak i například i subjektům, které je chtějí pro své pracovníky, klienty či hosty. Na podmínkách objednávání a odběru je třeba se domluvit ve stravovací kanceláři.

Kde seženu více informací?

Ve stravovací kanceláři v přízemí nemocnice (plánek nemocnice zde) a na telefonní lince 376 334 260.

Všem současným i budoucím strávníkům přejeme dobrou chuť!     

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zápatí - další informace

Copyright ©2021 Nemocnice Plzeňského kraje, a.s.
Created by Beneš & Michl.