Lékař/ka – oddělení následné péče

Nemocnice Horažďovice

Pozice je vhodná pro absolventy

Do nemocnice s následnou a rehabilitační péčí v Horažďovicích hledáme na plný popř. částečný pracovní poměr na lůžkových odděleních i pro ambulantní péči lékaře/ku (L3, L2, L1, absolvent). Nabízíme podporu při specializačním vzdělávání, možnost specializace směřující i k ambulantní péči (kardiologie, gastroenterologie, vnitřní lékařství, rehabilitace, geriatrie), po dohodě i podpora jiné specializace. Naše podpora spočívá i v pečlivém zaškolení mladých lékařů, individuální přístup. Naši vizitkou jsou poděkování a pochvaly pacientů zveřejněné na našich webových stránkách.

Co nabízíme

• nadstandardní finanční ohodnocení -

přes 100 tis. Kč bez služeb, služby dle dohody

• pomoc s hledáním vlastního bydlení / služební byt - do několika měsíců / jiná forma ubytování - při nástupu
    • příspěvek na penzijní připojištění se státním příspěvkem nebo doplňkové penzijní spoření nebo dlouhodobý investiční produkt nebo pojištění dlouhodobé péče při plném úvazku
      1 000Kč/měsíc
    • pravidelné odměny za nepřetržitě odpracovaná léta v naší nemocnici, odměny
      při životních výročích
    • měsíční, pololetní a roční odměny
    • práci v menším přátelském kolektivu
    • podporu při dalším vzdělávání a rozvoji, sebevzdělávací akce možné i na pracovišti
    • zaměstnanecké benefity (např. 6 týdnů dovolené,  dotované stravování v rámci nemocnice, mobilní a datové služby i pro rodinné příslušníky aj.)
    • slevy na různé akce (např. festivaly, pobyty v rámci rekreace), permanentky na hokej
    • práci na lůžkových odděleních i v ambulanci
    • v případě zájmu možnost pracovat částečně i
      v nemocnici akutní péče (Klatovské nemocnice - 35 km)

Co požadujeme

• odborná způsobilost (L1, L2, L3) / zájem o obor (absolvent)
    • nejvhodnější odbornosti interna, chirurgie, neurologie, urologie, ortopedie
    • zdravotní způsobilost
    • ochotu dál se rozvíjet
    • chuť pracovat týmově
    • komunikativnost, lidský přístup, profesionalitu
    • trestní bezúhonnost

Místo výkonu práce: Horažďovice

Máte zájem o tuto pozici?

Dejte nám vědět! Vyplňte prosím tento formulář, zavolejte nám na +420 773 796 096
nebo napište na kariera@horazdovice.nemocnicepk.cz.

Přetáhněte sem soubory, nebo klikněte na Procházet

* Povinné položky

Odesláním odpovědi souhlasím, aby pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici zpracovávala společnost Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. IČO: 263 60 870, Blatenská 314, 341 01 Horažďovice mnou poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Více viz zde.