Trainee program (Horažďovice)

Nemocnice Horažďovice

Studentům zdravotnických škol (SŠ, VOŠ, VŠ) i lékařských fakult, kteří mají zájem se více profilovat a vzdělávat v konkrétních oborech a péči, připravuje nemocnice tzv. trainee programy. Za absolvování získávají studenti finanční odměnu.

Zájemce si nejprve zvolí zaměření, které by mu vyhovovalo. Sdělí své představy a nemocnice mu vytvoří program přímo na míru. Programem ho pak doprovází mentor – zkušený pracovník nemocnice. Program se skládá ze třech modulů: teoretická část (4x4 hodiny), praktická část (4x4 hodiny) a trainee praxe (dle zájmu). První dva moduly jsou honorovány částkou od 3000 Kč, trainee praxe dle hodinové sazby, podobně jako brigáda.

Pro koho je určena?

Co obsahuje?

Praktická stáž

OdměnaMísto výkonu práce: Horažďovice

Zpět na výpis

Máte zájem o tuto pozici?

Dejte nám vědět! Vyplňte prosím tento formulář, zavolejte nám na +420 773 796 096
nebo napište na kariera@horazdovice.nemocnicepk.cz.

Přetáhněte sem soubory, nebo klikněte na Procházet

* Povinné položky

Odesláním odpovědi souhlasím, aby pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici zpracovávala společnost Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. IČO: 263 60 870, Blatenská 314, 341 01 Horažďovice mnou poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Více viz zde.

Zápatí - další informace

Copyright ©2024 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.