KRÁTKÁ INFORMACE
Nové omítky, podlahy z PVC, rozvody vody i topení, ale také osvětlení a nábytek. Všechny tyto úpravy čekají postupně tři ordinace nemocnice v Horažďovicích, které jsou v přízemí hlavní nemocniční budovy. Po úpravách lůžkových stanic, rehabilitace, která patří k nejlépe vybaveným v regionu, nebo bistra se totiž nemocnice pustila i do modernizace ambulantní části, aby i tyto prostory splňovaly požadavky moderního zdravotnického zařízení.
„Jako první jsme na přelomu roku rekonstruovali chirurgickou ambulanci. Úpravy se týkaly jak samotné ordinace, tak i zázemí pro personál. Celkem se jednalo o čtyři místnosti. Úpravy vyšly na přibližně 500 tisíc korun. Prostory jsou nyní světlejší a věřím, že i vizuálně příjemnější,“ uvedl ředitel nemocnice Martin Grolmus.
Následovat budou také interní ambulance – konkrétně endoskopická (gastroenterologie a kolonoskopie) a poté kardiologická. Úpravy se dělají postupně za provozu. Dokončeny tak budou v létě.



