Děti ze školní družiny zazpívaly pacientkám k jejich svátku, až sem tam ukápla slza dojetí
19. 5. 2026
KRÁTKÁ INFORMACE
Minulou středu jsme měli v nemocnici opět veselo ale také dojemno. S pásmem písniček vystoupily pro naše pacienty děti z družiny Základní školy Blatenská v Horažďovicích. A protože větší část posluchačů tvořily pacientky a vystoupení předcházel o pár dnů dříve Den matek, zazněly známé písničky určené hlavně pro ženy. A některým maminkám a babičkám pak ukáply i slzičky dojetí. Po vystoupení pak žáci obdrželi dárkové balíčky s mejdlíčky z naší ergoterapeutické dílny a předali naopak své výrobky.



