Testování nemoci covid antigenními testy

Komu testy provádíme?

V současnosti nehradí antigenní testy systém zdravotního pojištění. Zájemcům proto nabízíme provádění testů jako samoplátcům za cenu 200 Kč.

Jak se k vyšetření objednat?

K odběru je nutné se objednatna tel. 376 334 211 v pracovní době (pondělí -pátek) od 6:30 - 14:00 ho.d

Rezervaci provádějte pečlivě dle pokynů rezervačního systému. Při testu je nutno prokázat svoji totožnost. Pokud se nemůžete k testu dostavit, rezervaci včas zrušte!

Jak rezervaci zrušit

Zrušení rezervace na mail:  zdenka.plundrichova@horazdovice.nemocnicepk.cz - do předmětu zprávy napište "Zrušení AG testu", do těla zprávy napište vaše jméno, příjmení, rok a měsíc narození a datum a čas, na kdy jste objednán, např. "Jan Novák, 7503, 27. února, 14:30.

Jak a kam se k odběru dostavit?

Odběrové místo Nemocnice Horažďovice je v ambulatní části hlavní vstup (skleněné automatické dveře) budovy nemocnice. Ambulance je označena jako odběrové místo. Při testu je nutno prokázat svoji totožnost.

Kdo hradí vyšetření?

Test pro samoplátce stojí 200 Kč. Částka se hradí přímo v místě odběru.  

Jak a kdy se předávají výsledky vyšetření?

Výsledek testu je žadateli sdělen do 20 minut od provedení testu a to osobně na určeném místě poblíž odběrového místa. 

Infolinka v případě nejasností

Pokud jste nenašli potřebné informace výše, volejte 777 315 018 (tiskový mluvčí) a nebo odběrové místo  v provozní době 376 334 252. Poradíme vám, ale nelze po telefonu rezervovat odběr. K odběru se skutečně lze objednat jen online přes internetový rezervační systém. Děkujeme za pochopení.

Zápatí - další informace

Copyright ©2023 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.